Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 października, 2016, Categories: Bez kategorii


Zdjęcie z Oazy 3.10 i spotkania po ŚDM 22.09

Z drobnym opóźnieniem (działo się ostatnio!) zaktualizowaliśmy naszą galerię o krótkie relacje z dwóch wydarzeń.

22.09.2016 nasi dzielni uczestnicy Światowych Dni Młodzieży dzielili się swoimi wrażeniami i wspomnieniami a 3.10.2016 miało miejsce kolejne spotkanie  owieczek z Oazy Dzieci Bożych. Jak donoszą nasi reporterzy „…na spotkaniu Oazy Dzieci Bożych rozmawialiśmy na temat modlitwy (dowiedzieliśmy się np. jaki jest związek … kosza z modlitwą!), uczyliśmy się pieśni do Anioła Stróża i piekliśmy ciasteczka ku czci Świętych Archaniołów i Aniołów Stróżów, św. Tereski oraz innych Świętych. Było smacznie, pachnąco i radośnie! „

Zapraszamy zatem do odwiedzania galerii zdjęciowych, linki również poniżej:

Galeria Spotkanie po ŚDM 22 09 2016

 

Galeria Oaza 03 10 2016