Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 października, 2016, Categories: Bez kategorii


Zdjęcie z Oazy 3.10 i spotkania po ŚDM 22.09

Z drobnym opóźnieniem (działo się ostatnio!) zaktualizowaliśmy naszą galerię o krótkie relacje z dwóch wydarzeń.

22.09.2016 nasi dzielni uczestnicy Światowych Dni Młodzieży dzielili się swoimi wrażeniami i wspomnieniami a 3.10.2016 miało miejsce kolejne spotkanie  owieczek z Oazy Dzieci Bożych. Jak donoszą nasi reporterzy „…na spotkaniu Oazy Dzieci Bożych rozmawialiśmy na temat modlitwy (dowiedzieliśmy się np. jaki jest związek … kosza z modlitwą!), uczyliśmy się pieśni do Anioła Stróża i piekliśmy ciasteczka ku czci Świętych Archaniołów i Aniołów Stróżów, św. Tereski oraz innych Świętych. Było smacznie, pachnąco i radośnie! „

Zapraszamy zatem do odwiedzania galerii zdjęciowych, linki również poniżej:

Galeria Spotkanie po ŚDM 22 09 2016

 

Galeria Oaza 03 10 2016