Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 17 września, 2015, Categories: Bez kategorii


Zdjęcia – Pielgrzymka do Gietrzwałdu

Zapraszamy do oglądania zdjęć z naszej parafialnej Pielgrzymi do Gietrzwałdu. Link poniżej i w galerii

12 09 2015 Pielgrzymka do Gietrzwałdu NOWE!

Mamy też dzięki uprzejmości Adama Kozery z grupy „Jabłonna”  dostęp do jego zdjęć:

Zdjęcia z Pielgrzymki do Gietrzwałdu Adama Kozery