Author: , Posted: 3 lipca, 2014, Categories: Bez kategorii

OBCHODY 25 LECIA PARAFII

Zapraszamy 27 lipca 2014  na odpust parafialny ku czci św. Jakuba oraz 25 lecie istnienia naszej parafii. Jednocześnie zapraszamy do pomocy w przygotowaniach (szczegóły w ogłoszeniach).

Same uroczystości rocznicowe będą poprzedzone rekolekcjami: KOŚCIÓL JAKO ŻYWA WSPÓLNOTA JEZUSA CHRYSTUSA, które w terminie 20-22 lipca poprowadzi ks. Michał Olszewski z diec. kieleckiej. Spotkania rekolekcyjne odbędą się o 11.00 i 19.00.

Z okazji odpustu przygotowujemy wystawę prac dzieci o św. Jakubie, które chcemy umieścić w internecie. Zachęcamy również osoby zajmujące się poezją czy muzyką o podzielenie się swoją twórczością, mile widziane wiersze czy pieśni o św. Jakubie.