Nie ma modlitw niewysłuchanych

„(…) Bóg zawsze odpowiada, że żadna modlitwa nie będzie niewysłuchana, że jest On Ojcem i nie zapomina o swoich cierpiących dzieciach.

Oczywiście, te stwierdzenia wystawiają nas na próbę, ponieważ wydaje się, że wiele naszych modlitw jest niewysłuchanych. Ileż razy prosiliśmy, a nie otrzymaliśmy, pukaliśmy a znaleźliśmy drzwi zamknięte? Jezus zachęca nas, abyśmy w takich chwilach nalegali i nie poddawali się. Modlitwa zawsze zmienia rzeczywistość: jeśli nie zmieniają się rzeczy wokół nas, to przynajmniej my się zmienimy, zmienia się nasze serce. Jezus obiecał dar Ducha Świętego każdemu, kto się modli.”

Author: , Posted: 25 listopada, 2018, Categories: Bez kategorii

Zapraszamy

W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy spotkanie modlitewne: konferencja: „Charyzmaty nadzwyczajne w Biblii” , adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.

Zapraszamy!