Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 11 czerwca, 2016, Categories: Bez kategorii


Zabawa – fraszki o św. Franciszku

Niesieni nastrojem ostatniej Oazy, zapraszamy wszystkie dzieci i tych, którzy dziećmi nadal się czują do wspólnej  zabawy. Czekamy na Wasze fraszki-rymowanki, krótkie, wesołe wierszyki o św. Franciszku. Przesyłajcie je na adres burza@plusnet.pl lub podrzucajcie papierowo do zakrystii, nie zapomnijcie się podpisać. Swoje fraszki będzie można zaprezentować przez mikrofon podczas odpustu, opublikujemy je również na naszej stronie. Zapraszamy! Dla odważnych słodkie nagrody…

Strona z wierszykami:

Wierszyki o św. Franciszku