Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 6 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Występ grupy „Laudans”

W środę 29 czerwca gościliśmy w naszej parafii grupę muzyczną  'Laudans’ z Białorusi.  Muzycy przygotowali oprawę Mszy św., a po niej dali koncert pieśni własnej kompozycji do słów 'Tryptyku Rzymskiego’ św. Jana Pawła II oraz do wierszy ks. Twardowskiego. Występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem słuchaczy, którzy na koniec,  wraz z muzykami, zaśpiewali 'Barkę’. Po koncercie można było nabyć CD grupy z nagraniami ich utworów w języku białoruskim.

 

Galeria 29 06 2016 Występ Laudans