Author: , Posted: 6 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii

Występ grupy „Laudans”

W środę 29 czerwca gościliśmy w naszej parafii grupę muzyczną  ‚Laudans’ z Białorusi.  Muzycy przygotowali oprawę Mszy św., a po niej dali koncert pieśni własnej kompozycji do słów ‚Tryptyku Rzymskiego’ św. Jana Pawła II oraz do wierszy ks. Twardowskiego. Występ spotkał się z ogromnym entuzjazmem słuchaczy, którzy na koniec,  wraz z muzykami, zaśpiewali ‚Barkę’. Po koncercie można było nabyć CD grupy z nagraniami ich utworów w języku białoruskim.

Galeria 29 06 2016 Występ Laudans