Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 23 kwietnia, 2017, Categories: Bez kategorii


Wielbienie na Jasnej Górze

Przekazujemy informację o uroczystościach fatimskich na Jasnej Górze – Wielbienie z Poldkiem Twardowskim 13.05.

https://www.youtube.com/watch?v=Fku99Z0j75M

Zapraszamy na jasną Górę 13 maja o godz.14:00.

Informacje: www.wielbieniezmaryja.pl

Pozdrawiamy serdecznie,

Joanna i Leopold Twardowscy