Author: , Posted: 28 października, 2016, Categories: Bez kategorii

Świadectwo HIT

Wpis Marcina Zielińskiego na Facebook 🙂

Zdjęcie użytkownika Marcin Zieliński.

A to pani Alinka. Na wczorajszą modlitwę przyszła dość niesprawna:) Od dwóch lat z powodu ogromnego bólu biodra i dużego problemu z ostrogą w pięcie nie mogła wchodzić i schodzić po schodach, a jeśli już musiała to tylko z pomocą drugiej osoby. Wczoraj podczas modlitwy o uzdrowienie ból zupełnie odszedł, zaczęła biegać po schodach i dziś przyszła do nas by powiedzieć, że pierwszy raz od bardzo dawna przespała noc bez środków przeciwbólowych i może normalnie chodzić.

Kiedy podeszła po schodach do księdza, który od długiego czasu pomagał jej w chodzeniu nawiązała się ciekawa rozmowa….

– JA PIERDZIELE – powiedział zszokowany ksiądz proboszcz
– NIE JA PIERDZIELE, TYLKO JA CHODZĘ – odpowiedziała schodząc sama po ośmiu schodach pani Alinka …… 😀

HIT!! Chwała Bogu!