Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 10 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii


Spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem…

…z Radia Profeto za nami. Mogliśmy wysłuchać ciekawych spostrzeżeń na temat współczesnej muzyki i zagrożeń z nią związanych oraz świadectwa Grzegorza Kasjaniuka  – w jaki sposób poprzez wstawiennictwo Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej została  uzdrowiona jego dusza i ciało i w jaki sposób zmieniło się jego  życie. W załączeniu foto-relacja ze spotkania.

Galeria 10 12 2015 Spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem