Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 10 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii


Spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem…

…z Radia Profeto za nami. Mogliśmy wysłuchać ciekawych spostrzeżeń na temat współczesnej muzyki i zagrożeń z nią związanych oraz świadectwa Grzegorza Kasjaniuka  – w jaki sposób poprzez wstawiennictwo Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej została  uzdrowiona jego dusza i ciało i w jaki sposób zmieniło się jego  życie. W załączeniu foto-relacja ze spotkania.

Galeria 10 12 2015 Spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem