Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 18 lutego, 2015, Categories: Bez kategorii


Rekolekcje u oo. saletynów

Informujemy o rekolekcjach u oo. saletynów z nawiedzeniem figury św. Michała Archanioła z Gargano. Rekolekcje zaczynają się dzisiaj, 18.02, szczegóły pod adresem www poniżej.

http://olsztyn.saletyni.pl/