Author: , Posted: 16 lutego, 2020, Categories: Bez kategorii

Potrzebna pomoc

Ponieważ wiele osób pyta jak można fnansowo wesprzeć Rodzinę, która w pożarze straciła wszystko, są następujące możliwości:

1. Na stronie „zrzutka.pl” – link poniżej.
2. Na konto parafialne : Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła w Stawigudzie
Bank Spółdzielczy w Olsztynku: 47 8823 0007 2004 0190 0042 0001 – w treści przelewu: „pogorzelcy”
3. W niedzielę 23 lutego połowę z ofiar na tacę przeznaczymy na ten cel.