Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 11 września, 2023, Categories: Bez kategorii


Pielgrzymka do Gietrzwałdu 09.09.2023

Coroczna Piesza Parafialna Pielgrzymka do Gietrzwałdu Anno Domini 2023 za nami 🙂 Pogoda nam dopisała, był czas na modlitwę, śpiew i integrację. Nie zabrakło interesujących konferencji ks. Tomasza, tym razem o objawieniach gietrzwałdzkich.

W sumie w tym roku wędrowało 63 Pielgrzymów, najmłodszy jechał w wózku, najstarsza miała ponad 70 lat i dziarsko maszerowała. Przeszliśmy prawie 20 km, piękny czas, będzie co wspominać!

Pełna fotorelacja w Galerii.