Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 30 października, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 14.11.2021

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie formacyjne dla rodziców uczniów klas III. Za tydzień po wieczornej mszy cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu wyjątkowo: Wypominki z piątku i soboty będą odczytane w czwartek, a niedzielne nie po Sumie, a przed mszą o godz. 17.00.