Author: , Posted: 16 maja, 2021, Categories: Bez kategorii

Ogłoszenia 16.05.2021

16 maja 2021 – 7. Wniebowstąpienie Pańskie B

1. W sobotę o 19.00, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, czuwanie z modlitwą o uzdrowienie.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej mszy. W niedzielę przed Sumą, dla dzieci od we wtorki.

3. Odpust i wakacyjne przedodpustowe rekolekcje 23-25 lipca – poprowadzi ks. Michał Olszewski. Można już przynosić fanty na kiermasz.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

KRYSTIAN DOLECKI, stan wolny, par. Den Haag, Holandia