Author: , Posted: 1 sierpnia, 2021, Categories: Bez kategorii

MARCIN MATULEWICZ, kawaler, Stawiguda – zapowiedź trzecia

MARCIN MARGAŚ, kawaler;par. św. Józefa w Olsztynie

DARIA CIEŚLUK, panna; par. św. Józefa w Olsztynie – zapowiedź pierwsza

3. Dziękuję za przygotowanie odpustu i obiadu dla pielgrzymów. Ofiary złożone w czasie festynu (4127,12 zł) w części zostały przeznaczone na dokończenie spłaty ogrodzenia, a reszta będzie wykorzystana do kolejne inwestycje.

4. Od poniedziałku do niedzieli nie ma mszy św. Pilne sprawy proszę załatwiać w sąsiednich parafiach.