Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 15 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii


Nowe zdjęcia w Galerii

Dodaliśmy zdjęcia z Balu Świętych i Aniołów (31.10.2015) oraz z warsztatów „Jak przyciągnąć młodych do kościoła” (14.11.2015), zapraszamy do oglądania!

31.10.2015 Bal Świętych i Aniołów NOWE!

Galeria 14 11 2015 Warsztaty Jak Przyciągnąć Młodych – II część NOWE!