Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 15 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii


Nowe zdjęcia w Galerii

Dodaliśmy zdjęcia z Balu Świętych i Aniołów (31.10.2015) oraz z warsztatów „Jak przyciągnąć młodych do kościoła” (14.11.2015), zapraszamy do oglądania!

31.10.2015 Bal Świętych i Aniołów NOWE!

Galeria 14 11 2015 Warsztaty Jak Przyciągnąć Młodych – II część NOWE!