Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 9 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Drugi Dzień Rekolekcji z o. Michałem i Profeto

Dziś było o pasterzu, owcach, lęku przed psami i nie tylko 🙂 Nie zabrakło też zadania domowego, będziemy szukać spragnionych, aby im pomóc…

Nagranie znowu może nie najlepszej jakości ale tym uważniej trzeba wsłuchać się w Słowo…