Author: , Posted: 2 maja, 2021, Categories: Bez kategorii

Ogłoszenia 02.05.2021

02 maja 2021 – 5. Niedziela Zmartwychwstania

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na uroczystości Pierwszej spowiedzi i komunii oraz bierzmowania.

2. Dzisiaj po wieczornej mszy półgodzinna adoracja w ciszy, a w przyszłą niedzielę spotkanie biblijne.

3. We wtorek o godz. 16.00 bierzmowanie, którego udzieli bp Janusz Ostrowski. Zbierane ofiary na tacę przeznaczone będą na duszpasterstwo młodzieży archidiecezji. W czwartek o 18.00 spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klas VII i VIII.

4. Dzisiaj o 11.00 i 13.00 Pierwsza Komunia. W związku z ograniczeniami w kościele, na tych mszach będą mogły przebywać w świątyni jedynie dzieci i ich najbliżsi.

5. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Odwiedziny chorych od 8.00.

6. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej mszy. W niedzielę przed Sumą, dla dzieci od przyszłego wtorku.

7. Dziękuję za modlitwę i udział w pogrzebie Jana Smyka.

8. Dzisiaj ostatnia transmisja niedzielnej mszy. Jest nagłośnienie przed kościołem i już dosyć ciepło, więc zapraszam na mszę w naszej wspólnocie.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

KRYSTIAN DOLECKI, stan wolny, par. Den Haag, Holandia