Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 2 października, 2016, Categories: Bez kategorii


Zaproszenie na Pielgrzymkę Rowerową

PIERWSZA ROWEROWA PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY

i tych którzy stawiają na młodzież,

do MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ

już w najbliższą sobotę 8 października 2016.

Wyjazd spod Kościoła Parafialnego Świętego Jakuba w Stawigudzie

po błogosławieństwie Proboszcza

o godz. 9.00

Msza Święta w Bazylice w Gietrzwałdzie – godz. 12.00.

Powrót do Stawigudy po godz. 15.

  Prosimy o zgłaszanie się w kościele do Księdza Proboszcza lub na adres:

wieslaw_stepniak1961@o2.pl do czwartku (6.10.2016)

prz_5218