Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 11 czerwca, 2016, Categories: Bez kategorii


Zabawa – fraszki o św. Franciszku

Niesieni nastrojem ostatniej Oazy, zapraszamy wszystkie dzieci i tych, którzy dziećmi nadal się czują do wspólnej  zabawy. Czekamy na Wasze fraszki-rymowanki, krótkie, wesołe wierszyki o św. Franciszku. Przesyłajcie je na adres burza@plusnet.pl lub podrzucajcie papierowo do zakrystii, nie zapomnijcie się podpisać. Swoje fraszki będzie można zaprezentować przez mikrofon podczas odpustu, opublikujemy je również na naszej stronie. Zapraszamy! Dla odważnych słodkie nagrody…

Strona z wierszykami:

Wierszyki o św. Franciszku