Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 23 kwietnia, 2017, Categories: Bez kategorii


Wielbienie na Jasnej Górze

Przekazujemy informację o uroczystościach fatimskich na Jasnej Górze – Wielbienie z Poldkiem Twardowskim 13.05.

https://www.youtube.com/watch?v=Fku99Z0j75M

Zapraszamy na jasną Górę 13 maja o godz.14:00.

Informacje: www.wielbieniezmaryja.pl

Pozdrawiamy serdecznie,

Joanna i Leopold Twardowscy