Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 9 marca, 2015, Categories: Bez kategorii


Rekolekcje z O. Johnem Bashoborą w Olsztynie

Poniżej informacje o zapisach na rekolekcje. Zachęcamy  i zapraszamy

SNE Olsztyn

„Zobaczcie jak nasz Pan jest dobry”

Informujemy, że zapisy na rekolekcje charyzmatyczne, które wygłosi O. John Baptist Bashobora w dniach 8-10 czerwca 2015 r. w olsztyńskiej hali Urania rozpoczną się w poniedziałek, 16 marca 2015r. od godziny 8:00

na stronie: www.czasuwielbienia.olsztyn.pl.