Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 6 września, 2020, Categories: Bez kategorii


Pielgrzymka 12.09.2020

12 września pielgrzymka piesza do Gietrzwałdu. W związku z reżimem epidemiologicznym (grupa nie może liczyć więcej niż 150 osób; w czasie przemarszu obowiązuje albo dystans 1,5 m od innej osoby albo maseczka; przed rozpoczęciem pielgrzymki każdemu musi być zmierzona temperatura – 37˚C dyskwalifikuje z udziału w pielgrzymce).

Zapisy (imię, nazwisko, adres, nr tel.) w zakrystii po mszy św. do środy. Nie można dołączać do grupy bez uprzedniego zapisania się. Wyjście z kościoła o 7.00, msza w bazylice o 12.00. Powrót indywidualny.