Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 14 lutego, 2022, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 13.02.2022

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas III.

2. Zapraszamy chętnych do naszego chóru parafialnego i zespołu grającego o 17.00.

3. W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W środę o 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci z kl. VIII w sprawie bierzmowania