Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 11 kwietnia, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 11.04.2021

11 kwietnia 2021 – 2. Niedziela Zmartwychwstania

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do spowiedzi i komunii, a wieczorem spotkanie biblijne.

2. Dzisiaj przypada niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Sumie wspólna modlitwa Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o 18.00 spotkanie przed bierzmowaniem dla uczniów klasy VIII.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

MAŁGORZATA HINZMANN, panna, Stawiguda

SZYMON SZCZECHOWSKI, kawaler, par. Kowale Oleckie – zapowiedź pierwsza