Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 4 kwietnia, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 04.04.2021

04 kwietnia 2021 – Niedziela Zmartwychwstania

1. Dziękuję za wspólną modlitwę w czasie Triduum, za przygotowanie dekoracji, śpiewów, liturgii, za paczki dla skromniej żyjących rodzin oraz ofiary na kwiaty.

2. W przyszłą niedzielę po Sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do spowiedzi i komunii, a wieczorem spotkanie biblijne.

3. Za tydzień przypada niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Sumie wspólna modlitwa Koronka do Bożego Miłosierdzia.