Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 11 listopada, 2016, Categories: Bez kategorii


Nowe Zdjęcia w Naszych Galeriach

Dodaliśmy nowe zdjęcia do Galerii z Wieczoru Chwały z Marcinem Zielińskim oraz zdjęcia z Balu Świętych i Aniołów.

Zapraszamy do oglądania!

Galeria 31 10 2016 Bal Świętych i Aniołów

Galeria 27 10 2016 Wieczór Chwały