Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 1 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Mini konkurs „Jakubkowy”

Zbierzmy „Jakubów” porozrzucanych po  świecie!

Na pewno macie jakieś swoje zdjęcia św. Jakuba z różnych miejsc w Polsce i na świecie. Fajnie byłoby stworzyć taką „Galerię Jakubową”, umieścilibyśmy ją na naszej stronce, chyba byłaby to pierwsza tego typu galeria… Pamiętajcie też o tym jeżdżąc na wakacje! Ks. Tomek na pewno wymyśli fajne nagrody dla tych, którzy podrzucą najwięcej „Jakubków”

A tego Jakuba poznajecie? No gdzie to jest? Kto wie?

DSC_6774