Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 15 lutego, 2015, Categories: Bez kategorii


Koło Biblijne 22.02.2015

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Koła Biblijnego, które odbędzie się 22.02.2015 po wieczornej Mszy Św.

Tobiasz

Będziemy rozmawiać o Księdze Tobiasza. Dla zainteresowanych, aby przybliżyć temat, podajemy pomocne linki

Księga Tobiasza – Biblia on-line

Księga Tobiasza – Komentarz Biblisty

Księga Tobiasza – Komentarz II