Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 17 października, 2016, Categories: Bez kategorii


BAL ŚWIĘTYCH I ANIOŁÓW

Każdy mile widziany!

Do świętowania  i zabawy zapraszamy nie tylko dzieci i młodzież, ale całe  rodziny!

W Korowodzie przyda się lampion, latarka lub pochodnia, grzechotki, tamburyno  itp.

Kto  może niech przyjdzie przebrany za świętego lub anioła!

Będzie konkurs  na przebranie i na najciekawszy atrybut świętego!

Od poniedziałku 24.10 do piątku 27.10 można przynosić  do świetlicy szkolnej  gotowe (niewielkiej ilości)   opakowania słodyczy: ciastek , cukierków, paluszków, napojów, owoców …  Jest  też możliwość , by przynieść „coś na ząb” na wspólną ucztę , godzinę przed Mszą świętą  ( 31 października  szkoła będzie otwarta już od godziny 16.00 ).

W szkole, gdzie będzie BAL, jest możliwość, by się przebrać  i ZMIENIAMY OBUWIE. Bal kończymy wspólną ucztą- agapą!

Przyjdź koniecznie! I baw się razem z nami ! Wstęp wolny! 🙂

plakat-bal-swietych-i-aniolow