Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 15 marca, 2016, Categories: Bez kategorii


Akcja PALMA na Oazie

Dzieci nie chcą być gorsze od naszych Pań przygotowujących palmy na kiermasz 🙂 Na swoim spotkaniu oazowym, pod czujnym okiem cioteczek z koła biblijnego oraz samego Proboszcza „kręciły” własne arcydzieła, oj działo się, działo 🙂

 

Galeria 14 03 2016 OAZA Palmy

i filmik

Tworzymy palmy OAZA 14 03 2016