Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Wieści z Krakowa!

Czy wiecie, że młodzież z naszej parafii również uczestniczy w ŚDM i pojechała na spotkanie z Papieżem Franciszkiem?
Krótka ale jakże emocjonalna wiadomość od naszych reporterek na Światowe Dni Młodzieży – Oli i Agnieszki, przekazujemy treść SMS:
„Przeżycia super. W czwartek o 21 dotarliśmy do celu – Jadowniki. Tutaj zaczyna się nasza czterodniowa przygoda ze Światowymi Dniami Młodzieży. Bardzo Ciepłe powitanie dało nam siłę na resztę dni. Postaramy się codziennie dodać coś od siebie a po powrocie przedstawimy fotorelację”
Aga, Ola – trzymamy kciuki, modlimy się za Was i z niecierpliwością czekamy na wieści!
Jeśli ktoś jeszcze spośród Was uczestniczy w ŚDM i chce się podzielić swoimi przeżyciami, świadectwem – zapraszamy!

reporterki SDM