Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 października, 2016, Categories: Bez kategorii


Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Łajs!

W nocy z 18 na 19 września  spłonął 3-rodzinny dom w Łajsach. Najbardziej ucierpiała rodzina p. Ewy, zaprzyjaźnionej z naszą parafią (pomagała np. przy tegorocznych rekolekcjach przed Odpustem), która straciła dom i cały dobytek. Poniżej podajemy nr konta  Fundacji 'Oczyma dziecka’ z Gietrzwałdu, na które można wpłacać pieniądze. Liczy się każda złotówka.

 

Numer konta:

45 1240 1590 1111 0010 2804 763545 1240 1590 1111 0010 2804 7635

 z dopiskiem „Pomoc dzieciom pogorzelców z Łajs”

 

Z góry dziękujemy za pomoc finansową i modlitwę i w ich intencji!