Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 26 września, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 26.09.2021

1. Bardzo dziękuję za wsparcie inwestycji parafialnej – podłoga na chórze w kościele

2. Dzisiaj po wieczornej mszy spotkanie biblijne, a w przyszłą niedzielę po Sumie spotkanie z formacyjne dla rodziców klas I.

3. W piątek odwiedziny chorych od 8.00

4. Od piątku nabożeństwo różańcowe. W dzień powszedni po wieczornej mszy, w niedzielę przed Sumą, a dla dzieci we wtorki.

5. W sobotę o 18.45. przy kościele NMP Wspomożycielki Wiernych (Bałtycka 74a) konferencja „Kobieta według zamysłu Bożego”. Organizatorzy serdecznie zapraszają Panie.

6. 6 października o 18.00 Msza i Wieczór chwały z modlitwą o uzdrowienie, który poprowadzi Marcin Zieliński ze skierniewickiej Wspólnoty „Głos Pana”.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

KRYSTIAN STOCHMAL, kawaler, Stawiguda

JESSIKA MAGUDA, panna, Stawiguda – zapowiedź pierwsza