Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 20 lutego, 2022, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia

12 LISTOPADA 2023 – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA A

1. Dziękuję za modlitwę i udział w pogrzebach Wojciecha Sobkowskiego i Stanisława Samsela.

2. Wypominki w dni powszednie po wieczornej mszy, w niedzielę po Sumie.

3. Dzisiaj po wieczornej mszy Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie.