Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 17 października, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 17.10.2021

1. W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy spotkanie biblijne.

2. Dziękuję za modlitwę i udział w pogrzebie pani Marty Lech.

3. Zgodnie z decyzją Arcybiskupa Warmińskiego, przygotowanie do pierwszej spowiedzi i komunii oraz bierzmowania odbywa się w parafii na terenie, której mieszkają dzieci i młodzież, bez względu na to, gdzie chodzą o szkoły. Natomiast przyjęcie tych sakramentów może odbywać się w innych parafiach.

4. Wypominki można składać w zakrystii albo na tacę. Na kartkach proszę napisać dzień tygodnia, w którym mają być wyczytani zmarli. W dni powszednie Wypominki po wieczornej mszy, w niedzielę przed Sumą.