Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 11 lipca, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 11.07.2021

1. Dzisiaj po wieczornej mszy, cicha półgodzinna adoracja.

2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

ADRIAN CHOJNACKI, kawaler, Stawiguda

DOMINIKA MALKO, panna, Stawiguda – zapowiedź druga

3. Dziękuję za wsparcie spłaty nowego ogrodzenia plebanii.

4. Od 23-25 lipca odbędą się parafialne wakacyjne rekolekcje przedodpustowe, które poprowadzi ks. Michał Olszewski. Po Sumie odpustowej festyn parafialny.

5. W przyszłą niedzielę po Sumie w Wymoju instalacja odnowionej figury maryjnej do kapliczki. Serdecznie zapraszam.

6. Od 2017 roku proszę o przedłużanie miejsc na cmentarzu, od września miejsca nieopłacane od 20 lat od pogrzebu i starsze (oraz wcześniej zarezerwowane i nieopłacone) zostaną przeznaczone na kolejne pochówki.