Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 9 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Drugi Dzień Rekolekcji z o. Michałem i Profeto

Dziś było o pasterzu, owcach, lęku przed psami i nie tylko 🙂 Nie zabrakło też zadania domowego, będziemy szukać spragnionych, aby im pomóc…

Nagranie znowu może nie najlepszej jakości ale tym uważniej trzeba wsłuchać się w Słowo…